OBMIAR I DOJAZD DLA NASZYCH KLIENTÓW W CENIE PROJEKTU.  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: 81 532 63 01, 515 155 321; 667 620 057,
PRACUJEMY: Poniedziałek-piątek: 9-17, sobota - nieczynne

O firmie

Witamy w firmie A-Z Ogrodzenia. W branży działamy od 12 lat. Przez ten czas Państwa ogrodzenia stały się nowoczesne i trwałe. Nabrały nowoczesnego designu i są idealną kompozycją wraz z domem i działką.

Współpracujemy z największymi producentami różnych systemów ogrodzeniowych w Polsce i Europie stosującymi najnowocześniejsze techniki i technologie. Wszystko co najlepsze w ogrodzeniach w jednym miejscu. 


loga

Oferujemy szeroką gamę ogrodzeń od najprostszych, wykonanych ze sztachet, czy siatki ogrodzeniowej, aż po najnowocześniejsze ogrodzenia specjalnego przeznaczenia, spełniające najbardziej wyśrubowane normy.

Nasze realizacje charakteryzują się wysokim poziomem trwałości i estetyki, dzięki czemu umożliwiają eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji, obiektów rekreacyjnych, czy sportowych, jak i skuteczne zabezpieczenie obiektów przemysłowych, czy wysokiego ryzyka.

Ponadto prostota konstrukcji naszych ogrodzeń umożliwia samodzielny, szybki i łatwy montaż, co znacząco skraca czas realizacji inwestycji i zmniejsza koszty.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, a potem do składania zapytań, pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania i wymagania.

Zacznijmy od rozmowy, doboru materiałów, projektu, kalkulacji -to wszystko jest bezpłatnie.


Szybki kontakt

A-Z OGRODZENIA
Głuska 86, (teren OMEGA)
20-380 Lublin

Godziny pracy:
Poniedziałek-piątek: 9 - 17
Sobota: nieczynne - możliwe inne godziny pracy również w sobotę po uzgodnieniu  telefonicznym

Telefony:
81 532 63 01
+48 515 155 321
+48 667 620 057
 


biuro@az-ogrodzenia.pl
www.az-ogrodzenia.pl
   

Jak dojechać?